Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Zapraszamy na cykl webinarów „Fundusze europejskie dla przedsiębiorców - kursy, szkolenia oraz studia podyplomowe”. Podczas spotkań on-line opowiemy o możliwościach uzyskania dofinansowania na usługi rozwojowe, tj. kursy, szkolenia i studia podyplomowe dla pracodawców i ich pracowników za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych. Wsparcie będzie realizowane w ramach Działania FEPK.07.09  Rozwój kwalifikacji i kompetencji kadr programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Pożyczka na rozwój turystyki”.

Spotkanie odbędzie się 19 lutego 2024 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.

Spotkanie skierowane jest dla mikro, małych i średnich firm prowadzących działalność w branży turystycznej lub okołoturystycznej realizujących  inwestycje zlokalizowane na terenie Polski Wschodniej (województwo podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie).

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium nt. "Fundusze Europejskie na rozwój firmy - aktualne konkursy". W trakcie webinarium omówione zostaną podstawowe założenia oraz zasady aktualnych i planowanych naborów wniosków skierowane do MŚP w ramach programu regionalnego i programów krajowych.

Webinarium odbędzie się 14 lutego 2024 r., od godziny 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie,  zaprasza na bezpłatne webinarium „Dofinansowania na kursy, szkolenia studia podyplomowe z Funduszy Europejskich dla mieszkańców subregionu rzeszowskiego”.

Webinarium odbędzie się 8 lutego 2024 r., od godziny 11:00 do 12:30 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „1.3 Wsparcie MŚP - Dotacja Typ projektu: Internacjonalizacja MŚP”.

Szkolenie odbędzie się 8 lutego 2024 r. w godzinach od 9:30 do 14:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „1.1 Badania i rozwój, Typ projektu: Wsparcie działalności badawczo-rozwojowej”.

Szkolenie odbędzie się 26 października 2023 r. w godzinach od 9:30 do 14:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego
w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.

Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń rekrutacja na szkolenie została zamknięta w dniu: 24.10.2023 r.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „1.3 Wsparcie MŚP – Dotacja, Typ projektu: Wdrożenia prac B+R, innowacji przez MŚP”.

Szkolenie odbędzie się 12 października 2023 r. w godzinach od 9:30 do 14:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium „Nowa perspektywa finansowa na lata 2021-2027 - aktualne konkursy dla przedsiębiorców”

Webinarium odbędzie się 27 czerwca 2023 r., od godziny 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. 

Back to top