Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Źródła finasowania inwestycji w obszarze OZE i poprawy efektywności energetycznej”.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 18 czerwca 2024 r. w godzinach od 10:00 do 12:30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.


Spotkanie informacyjne skierowane jest dla przedsiębiorców i osób fizycznych zainteresowanych tematyką finasowania inwestycji w obszarze OZE i poprawy efektywności energetycznej.


Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Potwierdzenie wysyłane jest na adres mailowy, który podany został w formularzu zgłoszeniowym. W sytuacji nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach min. 3 dni przed spotkaniem. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, oraz sprawną obsługę spotkania.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.


Agenda spotkania:

9.30-10.00 
    Rejestracja uczestników

10.00-10.30    Rozpoczęcie spotkania i przywitanie gości

                        Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim

                        Przedstawienie źródeł finasowania inwestycji w obszarze OZE i poprawy efektywności energetycznej

10.30-11.00     „Wsparcie przedsiębiorstw w zwiększaniu efektywności energetycznej” – przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego (Pan Konrad Skomra Dyrektor Regionu Podkarpackiego BGK, Pani Agata Charchut-Świnicka Starszy specjalista ds. projektów unijnych)

11.00-11.30     „Oferta finansowa WFOŚiGW w Rzeszowie” – przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (Pani Kinga Kalandyk Doradca Energetyczny)

11.30-11.45     Przerwa

11.45-12 15    „Źródła finansowania inwestycji proekologicznych dla osób fizycznych” – przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (Pan Łukasz Kucab Doradca Energetyczny)

12.15-12.30    Omówienie najczęściej pojawiających się pytań

                       Dyskusja – pytania i odpowiedzi

12.30              Zakończenie spotkaniaOrganizator spotkania:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17/ 747 64 15, 17/ 747 64 82, 17/ 747 64 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych DOCX, .17,59 KB

Back to top