Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne webinarium nt. „Fundusze Europejskie dla branży turystycznej”.

Webinarium odbędzie się 1 marca 2024 r., od godziny 13:00 do 14:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium nt. „Dofinansowanie na kursy, szkolenia i studia podyplomowe z programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia – subregion przemyski”.

Webinarium odbędzie się 29 lutego 2024 r., od godziny 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium nt. „Dofinansowanie na kursy, szkolenia i studia podyplomowe z programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia – subregion bieszczadzki”.

Webinarium odbędzie się 1 marca 2024 r., od godziny 10:00 do 11:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie,  zaprasza na bezpłatne webinarium „Wsparcie na start dla innowacyjnych pomysłów - Platforma Startowa Unicorn Hub 2.0”.
 
Webinarium odbędzie się 7 lutego 2024 r., od godziny 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie zaprasza na bezpłatne webinarium „Kursy, szkolenia, studia podyplomowe - wszystko w zasięgu Twojej ręki dzięki Funduszom Europejskim”.

Webinarium odbędzie się 6 lutego 2024 r., od godziny 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu,  zaprasza na bezpłatne webinarium „Dofinansowania na kursy i szkolenia z Funduszy Europejskich”.

Webinarium odbędzie się 9 stycznia 2024 r., od godziny 10:00 do 11:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium nt. "Aktualne możliwości pozyskania wsparcia dla MŚP z Funduszy Europejskich". W trakcie webinarium omówione zostaną podstawowe założenia oraz zasady aktualnych naborów wniosków skierowane do MŚP w ramach programu regionalnego i programów krajowych.

Webinarium odbędzie się 23 listopada 2023 r., od godziny 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne webinarium „Wsparcie działalności badawczo-rozwojowej przedsiębiorstw – Działanie FEPK.01.01 Badania i rozwój”, które odbędzie się 8 września 2023 r. od godz. 11:00 do 12.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Back to top