Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania:  "Kompleksowa organizacja dwudniowego spotkania stacjonarnego dla pracowników podsumowującego rok oraz przedstawiającego plany na kolejny rok, dla maksymalnie 13 konsultantów Sieci PIFE w województwie podkarpackim".

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania "Zakup aparatu fotograficznego wraz z akcesoriami na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim".

 

Oferta powinna zostać złożona do dnia 7 grudnia 2023 r. do godz. 10:00 w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie: drogą pocztową, bądź osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 348 w zamkniętej kopercie z opisem: Zakup aparatu fotograficznego wraz z akcesoriami na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim.

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania:  „Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie dwudniowego szkolenia z zakresu „Wypełniania części środowiskowej w projektach w perspektywie finansowej na lata 2021-2027” dla maksymalnie 14 konsultantów Sieci PIFE w województwie podkarpackim.

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 06.11.2023 r. do godz. 10.00 drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub faxem (17 850 17 01), pocztą tradycyjną, bądź dostarczona osobiście do siedziby Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 348 w zamkniętej, nieprzezroczystej kopercie. Na kopercie należy umieścić nazwę oraz adres Zamawiającego, nazwę i adres Wykonawcy oraz napis: „Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie dwudniowego szkolenia z zakresu „Wypełnianiam części środowiskowej w projektach w perspektywie finansowej na lata 2021-2027” dla maksymalnie 14 konsultantów Sieci PIFE w województwie podkarpackim.

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: "Zapewnienie cateringu dla uczestników 4 spotkań informacyjnych organizowanych przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim oraz dostawa artykułów spożywczych i napojów na potrzeby organizacji szkoleń i spotkań informacyjno-promocyjnych."

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 20.09.2023 r. do godz. 10.00 drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub faxem (17 850 17 01), pocztą tradycyjną, bądź dostarczona osobiście do siedziby Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 348 w zamkniętej, nieprzezroczystej kopercie. Na kopercie należy umieścić nazwę oraz adres Zamawiającego, nazwę i adres Wykonawcy oraz napis: „Zapewnienie cateringu dla uczestników 4 spotkań informacyjnych organizowanych przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim oraz dostawa artykułów spożywczych i napojów na potrzeby organizacji szkoleń i spotkań informacyjno-promocyjnych.”.

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: "Wykonanie i dostarczenie odzieży firmowej dla pracowników sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim."

 

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 15.09.2023 r. do godz. 11.00 drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub faxem (17 850 17 01), pocztą tradycyjną, bądź dostarczona osobiście do siedziby Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 348 w zamkniętej, nieprzezroczystej kopercie. Na kopercie należy umieścić nazwę oraz adres Zamawiającego, nazwę i adres Wykonawcy oraz napis: „Oferta na realizację zadania: Wykonanie i dostarczenie odzieży firmowej dla pracowników sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim.”.

Back to top