Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Jesteś ciekawy jak zrealizować wyjazd na wymianę studencką do innego kraju, masz pomysł na projekt? Program ,,Młodzież w działaniu” skierowany jest właśnie do Ciebie!

"Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej, który pozwala uzyskać dofinansowanie na realizację projektu. Dzięki temu młodzi ludzie w wieku 13–30 lat mogą realizować swoje pasje, rozwijać umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia w czasie wolnym od nauki.
Program adresowany jest również do osób pracujących z młodzieżą oraz organizacji działających na rzecz młodzieży, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, rozwinąć działalność czy nawiązać współpracę międzynarodową.
Na spotkaniu poruszane będą również kwestie możliwości pozyskania dotacji z funduszy europejskich na otworzenie własnej działalnosci gospodarczej oraz możliwości skorzystania z bezpłatnych kursów i szkoleń finansowanych z Fundzuszy Europejskich.
Spotkanie informacyjne poprowadzi Pani Maria Marciszyn Ambasador Programu ,,Młodzież w działaniu" i konsultanci Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Dębicy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie uczniów i studentów, które odbędzie się 3 listopada  b.r. w ZS w Gumniskach

Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Dębicy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 14 681 25 01

Back to top