Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Tylko do 29 października czekamy na ostatnie zgłoszenia w konkursie!

Zapraszamy wszystkich realizujących projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich do wzięcia udziału w konkursie "Unijne Perły Podkarpacia"

Celem konkursu jest wyróżnienie ciekawych inicjatyw, które odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności i w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju regionu.

Tytuł Unijnej Perły Podkarpacia zostanie przyznany w pięciu kategoriach:

Perła wśród projektów społecznych,

Perła wśród projektów przedsiębiorców,

Perła wśród projektów dot. turystyki i kultury,

Perła wśród projektów dot. infrastruktury technicznej i publicznej,

Perła wśród projektów dot. ochrony środowiska, społeczeństwa informacyjnego i rewitalizacji.

W Konkursie mogą wziąć udział beneficjenci, którzy zrealizowali lub realizują projekty na terenie województwa podkarpackiego finasowane z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności na lata 2007-2013 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest nadesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z wersją elektroniczną. Do formularza należy dołączyć maksymalnie 4 zdjęcia prezentujące projekt, zapisane na płycie CD lub DVD w formacie .jpg lub .tif.

Podpisany formularz zgłoszeniowy oraz wersję elektroniczną formularza wraz ze zdjęciami należy:

dostarczyć w zaklejonej kopercie do Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 336, w dniach roboczych w godz. 7.30 - 15.30. Na kopercie należy napisać: Konkurs „Unijne Perły Podkarpacia"

lub przesłać pocztą na adres: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów. Na kopercie należy napisać: Konkurs „Unijne Perły Podkarpacia"

lub przesłać skan podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz wersję elektroniczną formularza wraz ze zdjęciami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila należy wpisać: Konkurs „Unijne Perły Podkarpacia"

Jeden beneficjent może zgłosić do Konkursu dowolną ilość realizowanych przez siebie projektów.

Spośród zgłoszeń, które napłyną do organizatora, Komisja Konkursowa wybierze od 3 do 5 nominowanych projektów w ramach każdej kategorii. Nominowane projekty wezmą udział w głosowaniu internetowym, które wyłoni zwycięzcę w każdej kategorii.

Zwycięzcy otrzymają tytuł „Unijnej Perły Podkarpacia", statuetkę, dyplom oraz zestaw upominków. Projekty nominowane oraz zwycięskie będą prezentowane w regionalnych mediach (telewizja, radio) oraz w publikacji podsumowującej I edycję konkursu.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

Szczegółowe informacje nt. konkursu:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów tel. 17 747 64 15, 17 747 64 82 fax. 17 747 64 83 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.pife.podkarpackie.pl

Back to top