Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty z zakresu zarządzania kryzysowego w Jednostce Samorządu Terytorialnego oraz spotkanie informacyjne „GovTech Inno Lab powered by Unicorn Hub – projektowanie innowacji w samorządzie”, które odbędą się 2 sierpnia 2022 o godzinie 9:00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Towarnickiego 3A w Rzeszowie.

Tematem konferencji będzie przeprowadzenie warsztatów z zarządzania kryzysowego w JST. Sytuacje kryzysowe w samorządach to zagrożenie ludzkiego życia, funkcjonowania biznesu, często perspektywa odpowiedzialności karnej. Chaos i bezradność są najczęstszym stanem podczas takich wydarzeń. Startup, który ukończył inkubację w Platformie Startowej Unicorn Hub Spółka Celius - poprowadzi warsztat z Zarządzania kryzysowego oraz zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie cyfrowe w tym zakresie. Misją Celius jest wyposażenie JST w narzędzia i procedury oraz takie wyszkolenie zespołów, aby miały możliwie największą KONTROLĘ nad zaistniałą sytuacją.

Ponadto zostaną przedstawione założenia i możliwości projektu GovTech Inno_Lab powered by Unicorn Hub, realizowanego przez Fundację "OIC Poland” w Lublinie w ramach Pilotażu GovTech inno_LAB wdrażanego przez PARP w ramach inicjatywy Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Program zakłada wsparcie JST w projektowaniu i wdrażaniu innowacji z zakresu cyfryzacji przy pomocy trybów określonych w UZP tj. dialogu technicznego (wstępnych konsultacji rynkowych) oraz zamówienia w trybie konkursowym. Jednostka Samorządu Terytorialnego w ramach programu bezpłatnie korzysta z wiedzy, doświadczenia i pomocy ekspertów oraz managerów innowacji Unicorn Hub.

W trakcie spotkania przedstawimy Państwu także ofertę sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim, w tym przede wszystkim nową usługę z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

 

Program spotkania:

  • 9.00 Powitanie uczestników
  • 9.15 - 9.30 Zakres usług świadczonych przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich
  • 9.30 - 10.30 Informacja o projekcie "Inno_Lab powered by Unicorn Hub" oraz jak projektować innowacje w samorządzie - przykłady rozwiązań
  • 10.30 - 10.45 Przerwa kawowa 
  • 10.45 - 11.15 E-instytucja - propozycja wdrożenia
  • 11.15 - 12.30 Warsztaty z zarządzania kryzysowego w JST cz. 1
  • 12.20 - 13.00 Przerwa
  • 13.00 - 14.30 Warsztaty z zarządzania kryzysowego w JST cz. 2
  • 14.30 Zakończenie spotkania

 

Spotkanie kierowane jest do przedstawicieli Jednostek Samorządu terytorialnego z województwa podkarpackiego, aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie https://govtech.unicornhub.pl/zapisy/ do dnia 29 lipca 2022 r.

 

Organizator:

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego
„OIC Poland” z siedzibą w Lublinie
ul. Gospodarcza 26, 20-213 Lublin
tel. +48 81 710 46 42


Współorganizator:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie
al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top