Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku zaprasza na pierwsze bezpłatne webinarium z cyklu „Młodzi na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”. Wsparcie w ramach Poddziałania 1.2.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
 
Webinarium odbędzie się 1 marca 2022 r. od godz. 11:00 do 11.45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
 
Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lutego 2022 r. do godz. 15.30. W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 798 771 215.
 
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.
 
Webinarium skierowane jest do osób poniżej 30 roku życia, zamieszkujących i chcących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy w szczególności osoby zamieszkujące na terenie powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, leskiego i sanockiego.
 
Sukcesywnie będziemy zapraszać mieszkańców pozostałych powiatów na kolejne spotkania z cyklu „Młodzi na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”. Daty webinarów uzależnione są od terminów naborów ogłaszanych przez operatorów z danego terenu.
 
W webinarium weźmie udział Pan Mateusz Godawski - koordynator projektu „POWER Szansą na przedsiębiorczość II Edycja” Podkarpackiej Agencji Konsultingowo Doradczej.
 
Program webinarium:
 
1. Powitanie uczestników i przedstawienie oferty sieci  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
2. Omówienie grupy docelowej.
3. Przedstawienie wysokości wsparcia.
4. Zaprezentowanie operatorów wsparcia
5. Etapy ubiegania się o dofinansowanie.
6. Omówienie dokumentacji konkursowej.
 
Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.
 
Organizator webinarium:
 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku
ul. Rynek 18, 38-500 Sanok
tel.: 798 771 215, 798 771 640 
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
W załączniku klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.
 
Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO szkolenia.pdf)Klauzula RODO szkolenia.pdf[ ]231 kB

Back to top