Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne webinarium „Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Mój Prąd 3.0.”.

Webinarium odbędzie się 12 lipca 2021 r. od 11:00 do 12:30 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 lipca 2021 r. do 15:00. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji.

Program webinarium:

„Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Mój Prąd 3.0.”

  1. Cel Programu
  2. Rodzaje przedsięwzięć
  3. Budżet
  4. Beneficjenci
  5. Forma dofinansowania
  6. Terminy i forma składania wniosków
  7. Wymagane załączniki

W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań.


Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Mój Prąd 3.0  przedstawi – Doradca Energetyczny w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Pan Łukasz Kucab

Organizator webinarium:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie
ul. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf [ ] 232 kB

Back to top