Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku zaprasza na bezpłatne webinarium "Fundusze europejskie na podnoszenie kompetencji cyfrowych”.
 
Webinarium odbędzie się  10 lutego 2021 r. od 11:00 do 11.40 za pośrednictwem platformy ClickMeetingWarunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. 
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 9 lutego 2021 r. do 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (10 lutego 2021 r.).  
 
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.
 
Webinarium skierowane jest do osób dorosłych,które z własnej inicjatywy zainteresowane są nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem, kompetencji cyfrowych.
 
Program webinarium:
 
1. Omówienie działanie 9.3 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w obszarze tik i języków obcych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020:   
• kto może uzyskać dofinansowanie,
• formy wsparcia,
• aktualne nabory wniosków,
• proces aplikowania o dofinansowanie.
 
2. Omówienie działania 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014 – 2020:
• kto może uzyskać dofinansowanie,
• formy wsparcia,
• aktualne nabory wniosków,
• proces aplikowania o dofinansowanie.
 
Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.
 
Organizator webinarium:
 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku
ul. Rynek 18, 38-500 Sanok
tel.: 798 771 215, 798 771 640
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf[ ]230 kB