logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

23 stycznia br. w ramach akcji Mobilny Punkt Informacyjny konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego w Dębicy, Ewelina Jaszcz odwiedzi Gminę Czarna.

Podczas dyżuru w urzędzie gminy potencjalni i faktyczni beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności oraz dowiedzą się o projektach realizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Konsultant będzie też pomagać w procesie rozliczania projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców na indywidualne konsultacje nt. pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich (osoby prywatne, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i samorząd).

Z pomocy p. Eweliny Jaszcz będzie można skorzystać 23 stycznia br., w godzinach od 09.00 do 12.00 w Urzędzie Gminy Czarna.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z różnych inicjatyw Funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

Zapraszamy również do kontaktu z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Dębicy
ul. Sportowa 28, pok. nr 4
39-200 Dębica
tel./fax 14 681 25 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.rpo.podkarpackie.pl  
www.wrota.podkarpackie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl