Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

19 grudnia br. w ramach akcji Mobilny Punkt Informacyjny konsultanci Sieci Punktów Informacyjnych w województwie podkarpackim odwiedzą Gminę Żyraków

Podczas dyżuru w urzędzie gminy potencjalni i faktyczni beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności oraz dowiedzą się o projektach realizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Konsultanci będą też pomagać w procesie rozliczania projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców na indywidualne konsultacje nt. pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich (osoby prywatne, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i samorząd).

Z pomocy ekspertów będzie można skorzystać 19 grudnia br., w godzinach od 09:00 do 12:00 w Urzędzie Gminy Żyraków.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z różnych inicjatyw Funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

Zapraszamy również do kontaktu z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Dębicy
ul. Sportowa 28, pok. nr 4
39-200 Dębica
t
el./fax 14 681 25 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.rpo.podkarpackie.pl  
www.wrota.podkarpackie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl

 

 

 

Back to top