Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Zapraszamy wszystkich realizujących projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich do wzięcia udziału w konkursie "Unijne Perły Podkarpacia"

Celem konkursu jest wyróżnienie ciekawych inicjatyw, które odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności i w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju regionu.

Tytuł Unijnej Perły Podkarpacia zostanie przyznany w pięciu kategoriach:

  • Perła wśród projektów społecznych,
  • Perła wśród projektów przedsiębiorców,
  • Perła wśród projektów dot. turystyki i kultury,
  • Perła wśród projektów dot. infrastruktury technicznej i publicznej,
  • Perła wśród projektów dot. ochrony środowiska, społeczeństwa informacyjnego i rewitalizacji.

W Konkursie mogą wziąć udział beneficjenci, którzy zrealizowali lub realizują projekty na terenie województwa podkarpackiego finasowane z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności na lata 2007-2013 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest nadesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z wersją elektroniczną. Do formularza należy dołączyć maksymalnie 4 zdjęcia prezentujące projekt, zapisane na płycie CD lub DVD w formacie .jpg lub .tif.

Podpisany formularz zgłoszeniowy oraz wersję elektroniczną formularza wraz ze zdjęciami należy:

  • dostarczyć w zaklejonej kopercie do Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 336, w dniach roboczych w godz. 7.30 - 15.30. Na kopercie należy napisać: Konkurs „Unijne Perły Podkarpacia"
  • lub przesłać pocztą na adres: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów. Na kopercie należy napisać: Konkurs „Unijne Perły Podkarpacia"
  • lub przesłać skan podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz wersję elektroniczną formularza wraz ze zdjęciami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila należy wpisać: Konkurs „Unijne Perły Podkarpacia"

Formularz zgłoszeniowy oraz zdjęcia należy dostarczyć w terminie do 25 października 2012 r.

Jeden beneficjent może zgłosić do Konkursu dowolną ilość realizowanych przez siebie projektów.

Spośród zgłoszeń, które napłyną do organizatora, Komisja Konkursowa wybierze od 3 do 5 nominowanych projektów w ramach każdej kategorii. Nominowane projekty wezmą udział w głosowaniu internetowym, które wyłoni zwycięzcę w każdej kategorii.

Zwycięzcy otrzymają tytuł „Unijnej Perły Podkarpacia", statuetkę, dyplom oraz zestaw upominków. Projekty nominowane oraz zwycięskie będą prezentowane w regionalnych mediach (telewizja, radio) oraz w publikacji podsumowującej I edycję konkursu.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

Szczegółowe informacje nt. konkursu:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel. 17 747 64 15, 17 747 64 82
fax. 17 747 64 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.pife.podkarpackie.pl

Back to top