Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania na założenie działalności gospodarczej i działalności w sektorze ekonomii społecznej (spółdzielnia socjalna, organizacja non-profit, 224 miejsca pracy w przedsiębiorstwach społecznych)

Podczas spotkania zostaną omówione zasady ubiegania się o dotacje, pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także dotacje na założenie działalności w sektorze ekonomii społecznej jak np. spółdzielnia socjalna czy organizacja non-profit. Spotkanie skierowane jest do osób zainteresowanych pozyskaniem środków na utworzenie firmy.

 

Miejsce spotkania: Wojewódzki Urząd Pracy Oddział Zamiejscowy w Przemyślu, ul. Kościuszki 2, II piętro

Termin spotkania: 25 maja 2017 r. (czwartek) - godz. 12:00

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na sali konieczne jest zgłoszenie uczestnictwa. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 24 maja do godz. 15.30 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko uczestnika.
Telefonicznie pod numerem: 16 678 86 32 lub 798 771 080

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (program spotkania25052017_przemysl.pdf)Program spotkania[ ]288 kB

Back to top