Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

W ramach procedury rozeznania rynku zapraszamy do składania ofert na: Zapewnienie noclegu wraz z wyżywieniem oraz sali szkoleniowej dla maksymalnie 15 uczestników ,,Bieszczadzkiego Rajdu Funduszowego”, w dniach od 24 do 26 września 2012 r.

Oferty należy przesłać do 20 września 2012 r. do godz. 12.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

2. Po wyborze Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji warunków zamówienia. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę. 4. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. 5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty. 6. Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.

 

Zaproszenie do złożenia oferty Formularz oferty

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Paweł Rak 17 747 64 82/88, Katarzyna Piekarz 17 747 64 82/88

Back to top