logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Zapraszamy do składania ofert na zapewnienie transportu wraz z ubezpieczeniem NW dla 3 grup dzieci (łącznie 60 dzieci wraz z 18 opiekunami) - uczestników ferii w ramach akcji Sieci Punktów Informacyjnych pt. „FErie czyli Fundusze Europejskie dla najmłodszych na wesoło”, które odbędą  się w dniach 14, 18 oraz 19 lutego 2013 r. w Jasionce.


Oferty należy przesyłać do 8 lutego 2013 r. do godz. 12:00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.
  2. Po wyborze Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji warunków zamówienia.
  3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.
    Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych
  4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.
  5. Proponowana kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.

Dodatkowych informacji udziela:
Ewelina Jaszcz
tel. (14) 681 25 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.