logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: Zakup tabliczek informacyjnych do Lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim.

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia: 23 sierpnia 2018 r. do godz. 10.00 w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , fakultatywnie drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 242 w zamkniętej kopercie z opisem: Postępowanie na „Zakup tabliczek informacyjnych do Lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim”.

  1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert.W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert.
  2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.
  3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę. 
  4. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
  5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty. 
  6. Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.

 

Dodatkowych informacji udziela:Dagmara Bułaś-Solarz

tel.: 17 747 65 73