logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Zapraszamy do składania ofert na kompleksową organizację szkoleń warsztatowych z zakresu zasad przygotowania dokumentacji aplikacyjnej do projektów finansowanych z EFS i EFRR dla  maksymalnie 20 konsultantów Sieci PIFE  w województwie podkarpackim.

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 24 sierpnia 2016 do godz. 10.00 w formie pisemnej, drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego ul Cieplińskiego 4 pok. 336 w zamkniętej opisanej kopercie z opisem na kopercie ,,Postępowanie na kompleksowe przeprowadzenie warsztatów w zakresie dokumentacji aplikacyjnej EFS/EFRR”

  1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.
  2. Po wyborze Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji warunków zamówienia.
  3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.
  4. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
  5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.
  6. Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Beata Gałęza, Adam Janusz tel. (16) 678 56 32

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.