logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

PIPodczas spotkania w Urzędzie Marszałkowskim przybliżyliśmy zasady przyznawania dotacji na rozpoczęcie działalności. Uczestnicy zapoznali się z dokumentacją konkursową realizowanych projektów i wiedzą już na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku o dotację.

Spotkanie dotyczyło aktualnych możliwości uzyskania dofinansowania w wysokości 40 tys. zł na utworzenie nowej firmy. W marcu i kwietniu operatorzy wsparcia (czyli instytucje przyjmujące wnioski i przyznające dotacje) z terenu województwa podkarpackiego przeprowadzą nabory wniosków. Osoby, które chcą otrzymać pomoc muszą zgłosić się do tych instytucji. Lista operatorów dostępna jest tutaj.

Dotacje na start - spotkanie informacyjne w Rzeszowie

W spotkaniu wzięli też udział przedsawiciele Towarzystwa Altum, stowarzyszenia Procarpathia i Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, którzy zaprezentowali realizowane przez siebie projekty.

Dotacje na start - spotkanie informacyjne w Rzeszowie

Oprócz informacji na temat dotacji uczestnicy spotkania zapoznali się z ofertą preferencyjnych pożyczek i szkoleń dofinansowanych z programu Kapitał Ludzki.

 Dotacje na start - spotkanie informacyjne w Rzeszowie