logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

baner ewt 280420131Jeżeli podczas wakacji odwiedzisz tereny przygraniczne, wybierasz się nad morze lub w góry - to zachęcamy do zabrania aparatu i poszukania tam projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich, zrealizowanych we współpracy z partnerami z zagranicy.

By wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać je do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Czekamy na ciekawe fotografie z miejsc, które zmieniły się bądź zaistniały dzięki wsparciu z transgranicznych programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa.

Prace można przesyłać do 15 lipca 2013 r. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież, a także osoby dorosłe. Dla obydwu grup wiekowych przewidziano nagrodę (czytnik e-booków) w każdej z 5 kategorii tematycznych:

1.przedsiębiorczość i innowacje;
2. przestrzeń publiczna, transport;
3. edukacja i nauka;
4. ochrona środowiska;
5. turystyka, kultura, tradycja.

Każdy uczestnik konkursu może przysłać tylko jedno zdjęcie. Wielkość pliku w formacie jpg lub tiff nie powinna przekraczać 15 MB, a rozdzielczość fotografii powinna wynosić minimalnie 3000x2000 pikseli, 300 DPI.

Dodatkowo jury przyzna nagrodę dla beneficjenta najczęściej fotografowanego projektu.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia do konkursu (stanowiący załączniki do regulaminu) należy przesłać pocztą na adres organizatora konkursu:

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego,
ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa, z dopiskiem: „Konkurs DWT”,
a skan zgłoszenia wraz z wykonaną fotografią na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej kliknij