logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Europa-to-my-konkursAkcja jest wspólnym przedsięwzięciem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Radia Zet i TVP (z udziałem ambasadorów artystycznych: m.in.: De Mono, Blue Cafe i Mezo oraz znanych prowadzących Radia Zet). Celem akcji jest promocja Funduszy Europejskich poprzez prezentowanie unijnych inwestycji i zmian, jakie przynoszą one zwykłym ludziom.

Głównymi elementami projektu są: konkurs pt. „Pokaż jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoje życie”; felietony radiowe i telewizyjne oraz koncert pod nazwą "Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich", będący podsumowaniem akcji.

Konkurs pt. „Pokaż jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoje życie” polega na przesłaniu przez każdego uczestnika maksymalnie 10 zdjęć (w formie elektronicznej) projektów dofinansowanych z FE, wraz z krótkim opisem miejsc z nimi związanych. Kapituła konkursu wskaże 10 finałowych projektów, na które będą głosowali Internauci.

Nagrodami w konkursie są:

Nagroda Główna w postaci: organizacji Ogólnopolskiego Dnia Funduszy Europejskich w miejscowości realizacji zwycięskiego projektu oraz bon o wartości 20 000 zł, z przeznaczeniem na „podróż życia” – dla osoby zgłaszającej zwycięski projekt,

Nagrody Dodatkowe w postaci 10 aparatów fotograficznych dla finalistów konkursu (10 wytypowanych projektów w drodze obrad i wyboru, dokonanego przez Kapitułę konkursu), każdy o wartości ok. 1000 zł.

W projekcie przewidziano bogatą oprawę medialną w TVP i na antenie radia Zet oraz liczne akcje promocyjne, takie jak patrol FE - specjalny samochód promocyjny, który wraz z animatorami i hostessami odwiedzi 40 miejscowości.

Będą to średnie i małe miasta, dzięki temu akcja będzie lepiej zauważalna.

Samochód będzie parkował w centralnych punktach miast, będą tam rozdawane m.in. ulotki promocyjne na temat konkursu, zachęcające do przesyłania zgłoszeń.

Finałem akcji będzie koncert - Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, organizowany w miejscowości, w której zrealizowano zwycięski projekt. Koncert - z udziałem znanych, polskich wykonawców - m.in. Pectus, De Mono, Mezo - będzie transmitowany na żywo, 31 sierpnia, na antenie TVP 1 oraz w Internecie.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Więcej informacji na stronie akcji "Europa to my": www.europatomy.pl