logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Jesteś przedsiębiorcą i planujesz wprowadzenie w swojej firmie nowych technologii, ale brakuje ci pieniędzy na sfinansowanie inwestycji? Weź udział w bezpłatnym webinarium i dowiedz się, jak zdobyć finansowanie na wdrożenie wyników prac B+R.

Bank Gospodarstwa Krajowego będzie wspierał przedsiębiorców za pomocą kredytu przeznaczonego na innowacje technologiczne, z możliwością jego częściowej spłaty w formie tzw. premii technologicznej. Będzie on finansowany z programu Inteligentny Rozwój.

11 sierpnia 2015 r. Magdalena Kasprzak, Naczelnik Wydziału Wdrażania Kredytu Technologicznego w Banku Gospodarstwa Krajowego, przedstawi na webinarium jak skorzystać z tego instrumentu i jakie projekty mają największe szanse na zdobycie dotacji w formie premii technologicznej?

Udział w webinarium jest bezpłatny. Aby wziąć udział w webinarium, należy się zarejestrować.

Dla kogo - małe i średnie przedsiębiorstwa

Program webinarium:

- jak korzystać z kredytu technologicznego,
- jakie projekty mają największe szanse na dofinansowanie.

Organizatorem jest Grupa Wirtualna Polska. Projekt jest realizowany w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.