logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: Zapewnienie noclegu, wyżywienia oraz sali szkoleniowej uczestnikom Akademii Samorządowej w terminie 22-23.11.2018 r. podczas szkolenia warsztatowego pod nazwą "Wymiana doświadczeń w zakresie realizacji projektów UE" dla maksymalnie 28 osób.

Uwaga zmiana (poprawa formularza ofertowego)

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 19 listopada 2018 r. do godz. 10:00  w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 242 w zamkniętej opisanej kopercie: „Zapewnienie noclegu, wyżywienia oraz sali szkoleniowej uczestnikom Akademii Samorządowej w terminie 22-23.11.2018 r. ".

 

Uwaga zmiana (poprawa formularza ofertowego)

W związku z pomyłką pisarską w załączniku (formularz ofertowy) zamieszcza się poprawiony dokument do pobrania.

Opis zmiany:

W kalkulacji ceny powinna być wpisana liczba 28 osób.

W związku z tym że w Zaproszeniu do złożenia oferty podana została prawidłowa liczba osób, przedmiotowa zmiana nie ma wpływy na prawidłowy  przebieg postępowania1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.
2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.
3. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.
5. Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.Dodatkowych informacji udziela:

Dariusz Busz tel. 17 747 64 82