logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania:  Zapewnienie noclegu, sali szkoleniowej oraz wyżywienia dla uczestników Dwudniowego szkolenia warsztatowego dla JST w ramach Akademii Samorządowej”.

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 28 lutego 2018 r. do godz. 08:00  w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 226 w zamkniętej opisanej kopercie: „Organizacja dwudniowego szkolenia warsztatowego dla JST w ramach Akademii Samorządowej”.

W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.

Po wyborze Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji warunków zamówienia.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.

Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.

Dodatkowych informacji udziela:

Dariusz Busz tel.: 17 747 64 88/82

Załączniki:
Pobierz plik (Zaproszenie do składania ofert.pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[ ]512 kB
Pobierz plik (Projekt Umowa 2 dniowe szkolenie.pdf)Projekt umowy[ ]311 kB
Pobierz plik (zał. nr 1 formularz ofertowy.doc)Formularz ofertowy[ ]118 kB