logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Zapraszamy do składania ofert na zakup kamery internetowej wraz z oprogramowaniem niezbędnym do prowadzenia transmisji online.

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 12 września 2017 do godz. 11.00 w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie drogą pocztową, faxem 17 747 64 27, osobiście w siedzibie Zamawiającego ul. Ł. Cieplińskiego 4 w Rzeszowie, pok. Nr 226 w zamkniętej opisanej kopercie.

  1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.
  2. Po wyborze Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji warunków zamówienia.
  3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.
  4. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
  5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.
  6. Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.

Dodatkowych informacji udziela:

Adam Janusz tel. 16 678 56 32

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz oferty Kamera.docx)Formularz oferty[ ]146 kB
Pobierz plik (ZAPROSZENIE do zloz OFERTY kamera.pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[ ]381 kB
Pobierz plik (Umowa kamera.pdf)Projekt umowy[ ]399 kB