logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

 

„Organizacja spotkania dla osób zajmujących się informacją i promocją Funduszy Europejskich w innych Sieciach Informacyjnych w województwie podkarpackim” w dniu 12.12.2016 r.

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania „Organizacja spotkania dla osób zajmujących się informacją i promocją Funduszy Europejskich w innych Sieciach Informacyjnych w województwie podkarpackim” w dniu 12.12.2016 r.

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia: 09 grudnia 2016 r. do godz. 10.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , fakultatywnie drogą pocztową, faxem, osobiście w siedzibie Zamawiającego al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 226 w zamkniętej kopercie.

1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.

2. Po wyborze Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji warunków zamówienia.

3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.

4. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.

6. Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.

Dodatkowych informacji udziela:

Sebastian Kornaś

tel. 798 771 215

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Zaproszenie spotkanie inf prom .pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[ ]218 kB
Pobierz plik (formularz spot inf .doc)Formularz oferty[ ]89 kB