logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Zapraszamy do składania ofert na dostawę schodołazu na potrzeby osób niepełnosprawnych dla Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krośnie.


Oferta powinna zostać złożona do dnia 27 października  2016 r. do godz. 10:00 w formie pisemnej, drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego ul Cieplińskiego 4 pok. 226 w zamkniętej opisanej kopercie z opisem na kopercie ,,Postępowanie na dostawę schodołazu na potrzeby osób niepełnosprawnych dla Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszu Europejskich w Krośnie”.

1.    W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.
2.    Po wyborze Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji warunków zamówienia.
3.    Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.
4.    Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
5.    Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.
6.    Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.

Dodatkowych informacji udziela:
Sebastian Kornaś tel. 798 771 192,  798 771 620
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Zaproszenie do złożenia oferty schodołaz.pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[ ]166 kB
Pobierz plik (Formularz Oferty schodołaz.docx)Formularz oferty[ ]27 kB
Pobierz plik (Projekt umowy schodołaz.pdf)Projekt umowy[ ]127 kB