logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

maj 2020
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Sroda z FESerdecznie zapraszamy na kwietniowe spotkania z cyklu Środa z Funduszami. Tematem najbliższych spotkań będzie wsparcie na rozpoczęcie działaności gospodarczej. Uwaga!Rekrutacja zakończona!

Uczestnikom zostaną zaprezentowane programy z których będzie można otrzymać pomoc finansową przy zakładaniu działalności gospodarczej.

 

Spotkania odbedą się w dniu 1 kwietnia 2015 r (środa) o godzinie 10.00 w następujących lokalizacjach:

 

 • Rzeszów - Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, ul. Towarnickiego 3a, sala konferencyjna   
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Rzeszowie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.

 

 • Krosno - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Staszica 20 
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Krośnie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.

 

 • Mielec - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Kościuszki 7
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Mielcu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.

 

 • Przemyśl - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Kościuszki 2
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Przemyślu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.

 

 • Sanok- Urząd Miasta Sanoka, ul. Rynek 1, sala herbowa
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Sanoku należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.

 

 • Tarnobrzeg - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Dąbrowskiej 15
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Tarnobrzegu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień które powinniśmy zapewnić.

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejnośc zgłoszeń!

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020