logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Serdecznie zapraszamy we wtorek 14 czerwca o godz. 9.00, do Urzędu Miasta Przemyśl na spotkanie z ekspertami, gdzie jeden blok tematyczny zostanie poświęcony funduszom europejskim przeznaczonym na rozwój przedsiębiorczości. Zagadnienie to omówi specjalista ds. funduszy europejskich Punktu Informacyjnego w Przemyślu. Po spotkaniu będzie także możliwość indywidualnych konsultacji w powyższym zakresie.

Przedsięwzięcie adresowane jest do przedsiębiorców, pracodawców, osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej a także podmiotów zainteresowanych prowadzeniem biznesu w województwie podkarpackim. Celem inicjatywy jest merytoryczne i praktyczne wsparcie przedsiębiorczości w regionie, motywowanie do jej rozwoju oraz tworzenia nowych miejsc pracy z wykorzystaniem potencjału kadrowego Podkarpacia. Podczas tych dni planowana jest organizacja bezpłatnych szkoleń, warsztatów, stoisk informacyjno-eksperckich, w których oprócz ekspertów ZUS uczestniczyć będą przedstawiciele m.in. Urzędu Statystycznego, Urzędu Kontroli Skarbowej, Izby Skarbowej, Urzędu Celnego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackieego.

Podkarpackie Dni Biznesu to inicjatywa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, które w w ramach działalności Społecznej Podkarpackiej Akademii Najlepszych Praktyk odbędą się w dniach od 13 do 24 czerwca br.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 17 867 52 95.

 

Załączniki:
Pobierz plik (PODKARPACKIE DNI BIZNESU.pdf)Program[ ]291 kB