logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Rozwiązywanie zagadek, pokonywanie wyznaczonej trasy, rywalizacja, atrakcyjne nagrody i obiekty współfinansowane z Funduszy Europejskich w tle oto co czeka uczestników Europejskiej Gry Miejskiej, która odbędzie się 1 maja w Rzeszowie.

Zabawa rozgrywać się będzie na Rynku w Rzeszowie i w jego okolicach, w miejscach, które zmieniły się dzięki Funduszom Unijnym. Od punktu startowego do mety na uczestników gry czeka 10 punktów kontrolnych. Przy każdym z nich będą mieli oni do rozwiązania zadania sprawdzające ich wiedzę o UE i dotacjach europejskich. Uczestnicy Gry mogą korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł wiedzy!

Europejska Gra Miejska ma na celu zaktywizowanie i zachęcenie mieszkańców województwa podkarpackiego do pogłębiana poprzez zabawę wiedzy o UE, a także o Funduszach Europejskich.

Jak wziąć udział w Grze?

Zbierz Zespół liczący od 3 do 5 osób i zarejestruj go wypełniając formularz zgłoszenia.Decyduje kolejność zgłoszeń. Ważne jest, aby co najmniej jedna z osób w Zespole była pełnoletnia.

Gra rozpocznie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Każdy Zespół przed rozpoczęciem Gry otrzyma pakiet startowy wraz z potrzebnymi do Gry materiałami.

Dla trzech pierwszych Zespołów, które najszybciej pokonają trasę czekają nagrody, bony o wartości od 100 do 200 zł dla każdego członka Zespołu. Organizatorzy przewidują również upominki dla wszystkich uczestników Zabawy.

Szczegóły zabawy prześlemy zarejestrowanym zespołom przed jej rozpoczęciem.

Swoje zgłoszenia przesyłajcie mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą na adres Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów lub faxem na numer 17 866 11 83.

Na zgłoszenia czekamy do 27 kwietnia!

Europejska Gra Miejska jest jednym z wydarzeń jakie odbędą się w tym dniu na Rynku w Rzeszowie w ramach Regionalnych Obchodów X rocznicy członkostwa Polski w UE. Organizatorami są Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Miasto Rzeszów.