logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Każdy głos się liczy! Dzięki Waszemu poparciu o Galicyjskim Rynku w Sanoku może być głośno w całej Polsce. Głosować można do 2 maja 2014 roku.

 To już siódma edycja jednego z najważniejszych konkursów "funduszowych" w Polsce. Tym razem do plebiscytu "Polska Pieknieje- 7 cudów Funduszy Europejskich" zgłoszono rekordową liczbę 273 projektów. Z nich wybrano 18 nominowanych w siedmiu kategoriach. Wśród nich, w kategorii "obiekt turystyczny", znalazł się projekt z Podkarpacia - Galicyjski Rynek – budowa sektora miejskiego w Parku Etnograficznym w Sanoku.

galicyjski rynek

Teraz, przez najbliższe tygodnie, do 2 maja internauci mogą głosować na najlepsze projekty. Konkurencja jest duża, bo Galicyjski Rynek rywalizuje z Gdańskiem i Swołowem także z pomorskiego.

My oczywiście zachęcamy do oddawania swoich głosów na reprezentanta województwa podkarpackiego. Dla przypomnienia - w ubiegłym roku wśród najlepszych znalazło się Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. 

Głos można oddać tutaj http://polskapieknieje.gov.pl/projekt/galicyjski-rynek-budowa-sektora-miejskiego-w-parku-etnograficznym-w-sanoku