logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

IlovePW01

Darmowa aplikacja pozwola odkryć oblicze Polski Wschodniej i zobaczyć zmiany zachodzące w niej dzięki Funduszom Europejskim. Zachęca do odwiedzania tego regionu i logowania  się  w określonych lokalizacjach, m.in. w miejscach inwestycji z Programu  Rozwój  Polski  Wschodniej. Specjalnie  stworzony system punktów pozwoli wymieniać je na nagrody.

 

Aplikacja mobilna I LOVE POLSKA WSCHODNIA powstała z myślą o wszystkich miłośnikach podróżowania, którzy nie lubią monotonii i wolą wykorzystać czas wypoczynku w sposób aktywny i nietypowy. Z jej pomocą łatwiej można zwiedzać pięć województw Polski Wschodniej: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie.

Aplikacja jest również zaproszeniem do wspólnej zabawy i wyruszenia śladem projektów realizowanych z Programu Rozwój Polski Wschodniej oraz innych ciekawych miejsc – m.in. zabytków, pięknych zakątków. Zawiera także informacje na temat noclegów oraz lokali gastronomicznych, przydatne każdemu turyście. Aby zwiedzanie było jeszcze przyjemniejsze, użytkownicy mogą zbierać punkty za logowanie się w odwiedzanych lokalizacjach oraz wymieniać je na upominki.

Akcja potrwa do 10 grudnia 2013 r.

Aplikacja mobilna jest częścią akcji I LOVE POLSKA WSCHODNIA.

Aplikację można pobrać ze strony: www.PolskaWschodnia.gov.pl/Ilove

Źródło: www.funduszeeuropejskie.gov.pl