logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Szanowni Państwo,
zwracamy się do Państwa jako do realizatorów projektów z EFS z informacją o nowym konkursie grantowym skierowanym właśnie do Państwa.
W połowie roku Fundacja Fundusz Współpracy ogłosi ogólnopolski konkurs grantowy „Ścieżki współpracy”, w którym będą mogli Państwo otrzymać do 100 tys. na rozszerzenie swojego projektu krajowego z POWER lub RPO o działania prowadzone we współpracy międzynarodowej.

W związku z planowanym konkursem zapraszamy Państwa na:
•    regionalne spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13 czerwca 2019 r. w godz. 12.00 - 16.00.
•    warsztaty animacyjne, które odbędą się 14 czerwca 2019 w godz. 10.30 - 16.00.
Zarówno spotkanie, jak i warsztaty odbędą się w siedzibie S.P. Oświata przy ul. Kolejowej 12
w Rzeszowie.

Zapraszamy do rejestracji na stronie:  https://goo.gl/forms/qWeU1tsHPc5FUnAJ3

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniami w innych terminach oraz województwach, proszę również skorzystać z powyższego formularza. Są w nim wymienione terminy spotkań i warsztatów we wszystkich województwach.

Udział w naszym projekcie to:
•    dodatkowe środki finansowe,
•    nowe doświadczenia i rozwój Państwa organizacji oraz zespołu pracowników,
•    szansa na nawiązanie trwałych relacji międzynarodowych,
•    możliwość pracy nad nowymi rozwiązaniami w obszarze realizowanego projektu, które zwiększają jego efektywność i skalę działania,
•    wzmocnienie wizerunku Państwa organizacji poprzez współpracę międzynarodową.

 Projekt to m.in.:
•    prosta procedura konkursowa,
•    specjalne wsparcie dla podmiotów niemających doświadczenia we współpracy międzynarodowej, w tym w poszukiwaniu partnera zagranicznego,
•    rozliczanie przez rezultaty,
•    stała opieka animatora w czasie realizacji projektu,
•    sieciowanie i wymiana doświadczeń z innymi podmiotami.

Spotkanie informacyjne:
Do uczestnictwa w spotkaniu, a następnie w konkursie zapraszamy zarówno tych z Państwa, którzy mają już doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych, jaki i tych z Państwa, którzy do tej pory nie realizowali jeszcze takich projektów. Udział w naszym konkursie to doskonała okazja, by zdobyć pierwsze doświadczenia w zakresie współpracy międzynarodowej, ponieważ przewiduje on specjalne wsparcie „krok po kroku” dla tych, którzy chcą nawiązać taką współpracę po raz pierwszy.

Podczas regionalnego spotkania informacyjnego przedstawimy Państwu zasady udziału w naszym konkursie oraz podstawowe informacje dotyczące współpracy międzynarodowej. W drugiej części spotkania zaplanowaliśmy praktyczne warsztaty, których celem będzie poszukiwanie pomysłów na projekty współpracy międzynarodowej.

Warsztaty animacyjne:
Dla zainteresowanych podmiotów przygotowaliśmy również specjalne 6-godzinne warsztaty animacyjne. W ramach warsztatów pomożemy Państwu w przygotowaniu założeń projektów współpracy międzynarodowej.   

Zapisując się w formularzu na regionalne spotkanie animacyjne, mogą Państwo zadeklarować jednocześnie chęć udziału w warsztatach.

Zapraszamy Państwa również na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły dotyczące projektu, opis procedur, regulamin, niezbędne załączniki oraz aktualności: www.sciezkiwspolpracy.pl

Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania telefonicznie oraz mailowo: 724 590 517 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt „Ścieżki współpracy - wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizatorem projektu jest Fundacja Fundusz Współpracy.