logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium „Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji dla przedsiębiorców i pracowników MŚP”.
 
Webinarium odbędzie się 15 października 2020 r. od 11:00 do 11.45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.
Zgłoszenia przyjmowane są do 14 października 2020 r. do 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (15 paździrnika 2020 r.).  
 
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.
 
Webinarium skierowane jest do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z subregionu przemyskiego (powiaty: Miasto Przemyśl, przemyski, jarosławski, lubaczowski, przeworski), którzy mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego” realizowanego przez  Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.
 
Program webinarium:
  1. Kto może uzyskać dofinansowanie, grupy priorytetowe
  2. Wysokość wsparcia
  3. Etapy ubiegania się o dofinansowanie
  4. Nabór wniosków

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

 
Organizator webinarium:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu  
ul. Kościuszki 2,
37-700 Przemyśl 
tel.: 798 771 080, 798 771 524
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf[ ]230 kB