logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 


Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich wraz z Zespołem Doradców Energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium: Finansowanie działań w zakresie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii - Program priorytetowy „CZYSTE POWIETRZE” - wersja od 21.10.2020 r.


Spotkanie online odbędzie się – 6.11.2020 r. (rekrutacja do 5.11.2020 r., godz. 15.00).


Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mailowy) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.


Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na projekty w zakresie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii, w tym głównie osób fizycznych.


W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.
Webinaria są bezpłatne. Finansowane ze środków Unii Europejskiej, realizowane w ramach projektu: „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”


Program:


Spotkanie odbędzie się w dniu 6 listopada br. (piątek) o godz. 14:00
•    Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim – Profesjonalne wsparcie w uzyskaniu dofinansowania
•    Program Doradztwa Energetycznego -  struktura, założenia, realizacja
•    Program „Czyste powietrze” wersja od 21.10.2020 r.


Organizator webinariów:
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich  
Al. Ł. Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.