logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

26 lutego 2019 roku odszedł nasz kolega śp. Tomasz Sanecki. Miał dopiero 35 lat. Od kilku lat dzielnie i z pogodą ducha walczył z ciężką chorobą. Do urzędu marszałkowskiego trafił przed 10 laty, od początku współtworzył zespół Biura Informacji o Funduszach Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Wiadomość o śmierci Tomka przyjęliśmy z wielkim żalem i smutkiem. Odszedł o wiele za wcześnie, a my – koledzy i koleżanki z urzędu marszałkowskiego żegnamy go z nieskrywanym bólem. Był mądrym i dobrym człowiekiem, oddanym swej pracy kolegą i pracownikiem, dla wielu - przyjacielem. Pomimo nierównej walki z ciężką chorobą nie tracił pogody ducha i profesjonalizmu w wypełnianiu swych zawodowych obowiązków. Radosny, żyjący pełnią życia. Swym taktem, uprzejmością, pogodnym usposobieniem i kulturą osobistą zjednywał sobie ludzi.  

Profesjonalista w  każdym calu. Bez względu na okoliczności zawsze potrafił wprowadzić pozytywną atmosferę. Mimo ciężkiej choroby, codziennie przez ostatnie trzy lata służył pomocą mieszkańcom województwa, przedsiębiorcom i samorządowcom w zdobywaniu wsparcia z Funduszy Europejskich. Jeszcze na przełomie września i października wraz ze współpracownikami przejechał na rowerze szlak Green Velo promując Fundusze Europejskie. Takiego Go zapamiętamy, wytrwałego, niedającego się pokonać!

W chwilach żałoby, bólu i cierpienia łączymy się w modlitwie i składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzicom Tomka, żonie Ani, córeczce Soni oraz wszystkim, których dotknęła Jego śmierć. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.  

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 1 marca o godz. 13:30, na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.

400px