logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz inne formy wsparcia dla osób młodych”, które odbędzie się 26 listopada (poniedziałek) w Wojewódzkim Urząd Pracy Oddział Zamiejscowy w Przemyślu, przy ul. Kościuszki 2 w Przemyślu.

Podczas spotkania prezentowane będą informacje na temat m.in. wsparcia w formie bezzwrotnych dotacji na rozpoczęcie działalności, wsparcia pomostowego, preferencyjnych pożyczek, a także bezpłatnych szkoleń i staży.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie emaila zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem 798 771 080.

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 listopada 2018 r. do godz. 15:30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Miejsce spotkania:

Wojewódzki Urząd Pracy Oddział Zamiejscowy w Przemyślu

ul. Kościuszki 2 w Przemyślu (II piętro, sala nr 205)

 

Organizator spotkania:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu,  ul. Kościuszki 2, Przemyśl

Telefon: 798 771 080, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku program szkolenia: