logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

W związku z pojawiającymi się informacjami o osobach lub firmach oferujących odpłatne materiały dotyczące Funduszy Europejskich ponownie przypominamy, że materiały na temat Funduszy Europejskich są bezpłatne. Jest także możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat możliwości wsparcia z FE w Punktach Informacyjnych FE w całej Polsce.


Jeśli otrzymasz ofertę odpłatnych wzorów dokumentów, treści Programów Operacyjnych, zestawień z terminami naborów wniosków czy innych publikacji poświęconych Funduszom Europejskim sprawdź, czy nie są one bezpłatne i powszechnie dostępne m.in. na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl  (w zakładkach „Zapoznaj się z prawem i dokumentami” oraz „Pobierz poradniki i publikacje”) lub na stronach regionalnych programów operacyjnych - zestawienie linków do tych stron znajdziesz na Portalu Funduszy Europejskich.

Jeśli nadal masz wątpliwość, czy oferta, którą dostałeś jest uczciwa, skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 22 273 74 00 lub emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pamiętaj! Nie musisz płacić za informacje dotyczące FE!

Jeśli masz pytania dotyczące Funduszy Europejskich, np. jak otrzymać dotację unijną skorzystaj z bezpłatnych usług Punktów Informacyjnych FE - bezpośrednio, mailowo lub telefonicznie.

Dane teleadresowe punktów znajdziesz tutaj: www.funduszeeuropejskie.gov.pl/punkty

Polecamy również udział w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych, które organizują Punkty Informacyjne oraz instytucje wdrażające środki unijne w całej Polsce.