logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania Paneli dotyczące Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego.

Celem spotkań  jest zawiązanie i zintensyfikowanie współpracy między biznesem, nauką, a administracją. Otwarta dyskusja w gronie przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz przedstawicieli nauki pozwoli na zbadanie stanu rozwoju danej specjalizacji i będzie doskonałą okazją do nawiązania współpracy z nowymi partnerami. Jednocześnie w ramach Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania przedsiębiorstwa będą miały możliwość sfinansowania projektów wypracowanych w ramach Paneli Inteligentnych Specjalizacji. Harmonogram wrześniowych spotkań:

•    20.09.2017r. Panel IS Jakość Życia (Klimat i Energia)
•    25.09.2017r. Panel IS Jakość Życia (Zdrowie, Żywność)
•    29.09.2017r. Panel IS Lotnictwo i Kosmonautyka
Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Z zakwalifikowanymi osobami  skontaktujemy się drogą e-mailową.
Panel IS Jakość Życia (Klimat i Energia) - 20.09.2017r oraz Panel IS Jakość Życia (Zdrowie, Żywność) - 25.09.2017r odbędzie się w hotelu „FALCON”, ul. Jastrzębia 29, 35-207 Rzeszów.


W zależności od danego Panelu spotkania są adresowane do przedstawicieli branż związanych z mobilnością, klimatem i energią, zdrowiem, żywnością oraz odżywianiem, lotnictwem i kosmonautyką.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby
z niepełnosprawnościami, proszę o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które zostaną zapewnione. Pod uwagę brane będą również indywidualne potrzeby
i preferencje żywieniowe uczestników.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając imię
i nazwisko uczestnika oraz nazwę instytucji/organizacji/ przedsiębiorstwa.

Agendy do pozostałych Paneli oraz miejsce spotkania Panelu 29.09.2017 zostaną podane w późniejszym terminie, dlatego prosimy o sprawdzanie strony na bieżąco.
Serdecznie zapraszamy!


W załącznikach:
1.    Proces Przedsiębiorczego Odkrywania
2.    Regionalna Strategia Innowacji Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na rzecz inteligentnej specjalizacji (RIS3).
3.    Agenda Panelu IS Jakość Życia (Klimat i Energia)

"Spotkanie finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 – projekt „Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego”.

Załączniki:
Pobierz plik (agenda.pdf)agenda.pdf[ ]266 kB
Pobierz plik (PPO.pdf)PPO.pdf[ ]380 kB
Pobierz plik (RIS.pdf)RIS.pdf[ ]1352 kB