logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Firma ML s.c.   prowadzi nabór (rekrutację) uczestników do realizowanego w okresie
 od 01.10.2017 r. do 30.09.2018 r.   projektu pt.  „Zdobądź międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego”

Projekt realizownay w ramach Działania 9.3 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w obszarze TIK i języków obcych. Realizator projektu oświadcza, iż projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Priorytetu IX  i jest bezpłatny dla jego uczestników.
W ramach projektu oferowany jest kurs JĘZYKA ANGIELSKIEGO  (240 godz.) dla osób początkujących. Zajęcia będą się odbywały w Rzeszowie i na terenie całego województwa.
Cel Projektu:

- nabycie/podniesienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim na pełnym poziomie biegłości językowej A. Uczestnicy projektu zdobędą certyfikat umiejętności z języka angielskiego TOEIC, BRIDGE (niezależny, międzynarodowy egzamin zewnętrzny) na poziomie A2.
Uczestnikami Projektu mogą być osoby:


1.    zamieszkujące teren woj. podkarpackiego
2.    osoby bezrobotne i  bierne zawodowo ( w wieku 25 – 49  - z wykształceniem co najwyżej średnim  oraz 50+ - niezależnie od wykształcenia )
3.    osoby wchodzące po raz pierwszy na rynek pracy oraz powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka  (osoby pracujące)
4.    osoby z niepełnosprawnościami (należące do powyższych grup)  

Zgłoszenia można wysyłać na niżej podany adres email lub pocztą tradycyjną na adres:

ML s.c. Szkoła Językowa, 16-400 Suwałki ul. Sikorskiego 6.
Kontakt: 501 141 821 (non-stop)      

Więcej informacji oraz ankieta na: www.ml.suwalki.pl 
Ankietę i zapytania proszę kierować na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.