logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Poszukiwani przedstawiciele branż związanych z mobilnością, klimatem i energią, zrównoważoną turystyką, zdrowiem, żywnością oraz odżywianiem.

Informacje o spotkaniu
Serdecznie zapraszamy na  I spotkanie Panelu dotyczącego inteligentnej specjalizacji (RIS3) „Jakość życia”. Celem spotkania  jest zawiązanie i zintensyfikowanie współpracy między biznesem, nauką, a administracją. Otwarta dyskusja w gronie przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz przedstawicieli nauki pozwoli na zbadanie stanu rozwoju specjalizacji oraz będzie doskonałą okazją do nawiązania współpracy z nowymi partnerami.

Terminy
•    5 lipca 2017 r.
Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Z zakwalifikowanymi osobami  skontaktujemy się drogą e-mailową

Dla kogo
Spotkanie jest adresowane do przedstawicieli branż związanych z mobilnością, klimatem
i energią, zrównoważoną turystyką, zdrowiem, żywnością oraz odżywianiem.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby
z niepełnosprawnościami, proszę o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które zostaną zapewnione. Pod uwagę brane będą również indywidualne potrzeby i preferencje żywieniowe uczestników.

Przewidywany czas trwania spotkania: od godz. 9.00 do ok. godz. 16.00.

Miejsce spotkania
Hotel Pałac, 1A, 36-002 Jasionka


Organizator spotkania
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
17 747 68 49

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku (29.06.2017r.), podając imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę instytucji/organizacji/ przedsiębiorstwa.

W załącznikach:
1.    Program spotkania
2.    Proces Przedsiębiorczego Odkrywania
3.    Regionalna Strategia Innowacji Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na rzecz inteligentnej specjalizacji (RIS3).